VÝROBA ELEKTRICKÝCH KYTAR PŘESNĚ

PODLE VAŠICH PŘEDSTAV

TOM & DAN BENDERS

ZAŘÍZENÍ NEJVYŠŠÍ KVALITY

 

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA NA BENDER SYSTÉM

Original czech handmade

CO NABÍZÍME

VESTAVBY, VOLNÝ PRODEJ, SERVIS

VOLNÝ PRODEJ

Můžete si pouze zakoupit náš systém a Vy si ho můžete vmontovat do své kytary sami. Za takto vestavěný systém pak ale TOM&DAN BENDERS nenese zodpovědnost a nemůže poskytovat záruky na funkčnost.

PRODEJ A MONTÁŽ

Další možností je, že Vám do Vaší kytary náš sytém vmontujeme my. Zařízení může být kompletně vestavěno do vašeho nástroje a kytara tím nijak netrpí. Jedná se pouze o tři technologické otvory pro tažení táhel

KOMPLETNÍ DODÁNÍ

Vyrábíme nové elektrické kytray značky Theseus s již zabudovaným systémem. Toto je absolutně nejlepší varianta, protože od začátku výroby se počítá se zabudováním systému a tak je vše jednodušší.

B - Bender systém

Zvedání struny H o tón

U našich kytar tohoto efektu docílíme stlačením krku kytary dolů – zvedne se struna H

G - Bender systém

Zvedání struny G o tón

U našich kytar tohoto efektu docílíme odtažením krku od těla hráče – zvedne se struna G.

B/G - Bender systém

Zvedání struny G i H o tón

U našich kytar tohoto efektu docílíme stlačením krku kytary dolů – zvedne se struna H odtažením krku od těla hráče – zvedne se struna G.

VÝVOJ A SERVIS

Na vývoji tohoto systému pracuje Tomáš Tichý s Danielem Bajerem (firma DANEZA), přes dva roky a nyní jsou již první série v prodeji. Jedná se o kombinaci Danielovi vývojářské schopnosti, znalosti materiálu a dokonalé manuální zručnosti a Tomovi představivosti, knowhow a potřebě posouvat možnosti hry na elektrickou kytaru stále dopředu.

  • Instalace systému B – Benderu
  • Instalace systému G – Benderu
  • Instalace systému B/G – Benderu
  • Drobné opravy vašich nástrojů
  • Malé opravy na počkání
  • Vetší opravy dle dohody
  • V případě větších oprav, zapůjčení kytary s B/G Bender systémem zdrama

Náš B/G Bender systém, zvedání struny H o tón a struny G o tón. Jedná se o poměrně revoluční systém. Hraní na takový nástroj může v mnoha ohledech připomínat hru na steel kytaru, která je na principu nadlaďování a podlaďování postavena. 

 

Naše výrobky

Více než 5 ti letá zkušenost

Toto zařízení bylo zkonstruováno na základě nejvyšších požadavků na ovládání a kvalitu zpracování. Je komplet inovováno oproti běžným typům. Při vývoji tohoto zařízení byl kladen důraz na jednoduchost, funkčnost a bezpečnost při používání. Dále nám šlo především o to, aby celé zařízení bylo snadno udržovatelné, snadno servisovatelné a při dobrém zacházení nezničitelné a aby si běžnou údržbu mohl provádět hráč sám.

JSME TU PRO VÁS

Našich zákazníků si velice vážíme a každý systém je takřka šitý na míru. Každý hráč, každá kytara o nás a každý systém se automaticky stává vaší vizitkou.

B BENDERS SE DVĚMI MOŽNOSTMI TAŽENÉHO KROKU

To nejdůležitější na našem zařízení je, že si hráč může vybrat který krok mu vyhovuje lépe. Hráč, který si libuje v rychlých sólech si automaticky vybírá tah kratší, a naopak hráč který má rád pomalejší skladby si vybírá krok delší, kde si může postupné zvedání tónu náležitě užít.

VÝMĚNA DELŠÍHO TAHU ZA KRATŠÍ – JDE POUZE U STRUNY H

Jedná se o velmi jednoduchý proces, kdy hráč odstraní pickguard a povolením utahovacího šroubku na kameni povolí táhlo struny, vysune kámen z pozice 1. a přesune kámen do pozice 2. Tato výměna je zcela bezpečná a zabere sotva 5 minut.

VESTAVBA ČI VOLNÝ PRODEJ

Obě možnosti jsou možné. Zařízení může být kompletně vestavěno do vašeho nástroje a kytara tím nijak netrpí.

VESTAVBA DO VAŠÍ STÁVAJÍCÍ KYTARY

Zařízení může být kompletně vestavěno do vašeho nástroje a kytara tím nijak netrpí. Jedná se pouze o tři technologické otvory pro tažení táhel, jichž si ani nevšimnete a jednoho obdélníkového zahloubení mezi snímačem u krku a snímačem u kobylky, který je následně překryt pickguardem. Tyto zásahy jsou prováděny s maximální ohleduplností k nástroji. Kouzlo na celém procesu je, že na vzhledu kytary se nic nemění

POUZE ZAKOUPENÍ NAŠEHO SYSTÉMU

Další možností je si u nás zařízení koupit a sám si ho nainstalovat. Za takto vestavěný systém pak ale TOM&DAN BENDERS nenese zodpovědnost a nemůže poskytovat záruky na funkčnost. Věříme, že naši zákazníci jsou šikovní a že se jim dílo povede. Kdyby se dílo nevedlo, tak jsme jim přeci jen se svými výrobními kapacitami k dispozici.

NAŠE KYTARY S JIŽ ZABUDOVANÝM SYSTÉME B/G BENDER

Na zakázku Vám zhotovíme kytaru, dle vašich požadavků, přesně na míru

VYRÁBÍME VLASTNÍ ELEKTRICKÉ KYTARY

Naše elektrické kytary s již zabudovaným systémem je absolutně nejlepší volbou, protože od začátku výroby se počítá se zabudováním systému, a tak je vše jednodušší. Cena vychází z cen použitého materiálu, hardwaru, snímačů, mechaniky, pražců, laků, strun, ladících kolíků, kobylky atd. Toto je již na delší povídání a detailnější specifikaci, bez které nemůžeme stanovit ani přibližnou cenu kytary.

KOMPONENTY SI MŮŽETE VYBRAT

My doporučujeme snímače značky TEXAS SPECIAL, které zvýrazňují středy, což je v moderní country velmi důležité. Kytara se s tímto zvukem lépe prosadí v kombinaci s dalšími elektrickými nástroji.

Protože se jedná o zcela unikátní B/G Bneder kytary přesně dle požadavků zákazníka, cena začíná na  59.000,-

NAŠE KYTARY

B BENDERS SE DVĚMI MOŽNOSTMI TAŽENÉHO KROKU

To nejdůležitější na našem zařízení je, že si hráč může vybrat který krok mu vyhovuje lépe. Hráč, který si libuje v rychlých sólech si automaticky vybírá tah kratší, a naopak hráč, který má rád pomalejší skladby si vybírá krok delší, kde si může postupné zvedání tónu náležitě užít.

VÝHODNÉ CENY

Naše ceny jsou dostupné pro všechny

JSME TU PRO VÁS

Našich zákazníků si velice vážíme a každý systém je takřka šitý na míru. Každý hráč, každá kytara od nás a každý systém se automaticky stává vaší vizitkou.

MÁTE DOTAZ?

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT. RÁDI VÁM ODPOVÍME NA JAKOUKOLIV OTÁZKU

VOLEJTE

(+420) 608 151 001

15 + 8 =

SHOW ROOM

TŘEBSÍN 100, 257 44 NETVOŘICE, ČR

OTEVÍRACÍ DOBA

Po – Pá 9:30 – 20:00, So – Ne dle domluvy

Email

info@b-bender.cz